Affe Orta Boy Eldiven

Affe Orta Boy Eldiven

Affe Orta Boy Eldiven

  • Product Code:Eldvn01
  • Availability:In Stock
  • 30.00TL

  • Ex Tax:30.00TL

4 Yöne Likralı İthal Kumaş


Yumuşak ve Ferahtır


Terletme Yapmaz


Dokunmatik Ekranlı Telefonlarınızı Sorunsuz Olarak Kullanabilirsiniz


Orta Boy Eldiven Bilek - Dirsek arasına gelecek uzunluktadır.


Uzun Boy Eldiven Dirseğe gelecek uzunluktadır.Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good


Sipariş & Kargolama


Sitemizden Yapmış Olduğunuz Tüm Siparişleriniz İş günleri içerisinde Saat 14.30 a kadar aynı gün faturalandırılarak kargo firmasına teslim edilir. İş günleri dışında ve saat 14.30 dan sonra gelen siparişler bir sonra ki ilk iş gününde faturalandırması ve paketlenmesi yapılarak kargoya teslim edilir.

Teslimat & Ödeme


Kargolanmış olan siparişlerinizin adresinize teslimatı bulunduğunuz İl/İlçe'nin İstanbul'a olan uzaklığı ve bulunduğunuz merkezdeki kargo şubesinin yoğunluğuna göre değişmektedir.
Kargo adrese dağıtım olmayan bölgelerde siparişleriniz sizin onayınız alınarak +5 TL kargo farkı sipariş toplamınıza eklenerek PTT Kargo ile gönderilmektedir.
Yurtdışı Siparişler
Türkiye dışından yapılan tüm siparişlerde kargo ücreti alıcıya ait olmak üzere hesaplanmakta ve kargo + Sipariş ücretleri toplamı hesabımıza yatırıldıktan sonra PTT ile yurtdışına kargo edilmektedir.5 TL ilave ücret ile Kapıda Ödeme


Sitemizden Yapmış Olduğunuz Tüm Siparişlerinizi dilerseniz + 5 TL tahsilat ücretini ödeyerek Güvenli bir şekilde Kapıda Ödeme Yöntemi ile ödeyebilirsiniz. Yapmanız gereken ödeme yöntemi olarak "Kapıda Ödeme"yi seçmeniz. 5 TL otomatik olarak sipariş tutarınıza eklenecektir.