Tek Katlı Gölgeli Peçe

Tek Katlı Gölgeli Peçe

Tek Katlı Gölgeli Peçe

  • Product Code:Ecyd02
  • Availability:In Stock
  • 100.00TL


ECYAD KALESİ

Ecyad, Osmanlı Devletinin 1781 yılında Mekke'de Kabe'nin asi kabile ve bedevilerden korumasına yardımcı olması için inşaa edilen, 1. Dünya Harbinde Türk Garnizonu olarak da kullanılan ve 2002 yılında Suud devleti tarafından yıktırılan Kalenin ismidir.

Bizler de Peygamber efendimiz (sav)'in enaz Mekke Şehri kadar kutsal olduğunu haber verdiği Müslüman hanımları, cahili toplumun pisliklerinden koruması - muhafaza etmesi için ürettiğimiz yeni serimizin adını işte bu ECYAD Kalesinden aldık.

ECYAD SERİSİ

MultiŞifon kullanmayan ve tercihini Arap tarzı İpek Kumaştan yana kullanan hanım kardeşlerimiz için hazırladık.  Tasarımı tamamen AFFE ye özgü olan bu yeni seri Peçelerimiz, Körfez tarzı Niqab ile Asya tarzı Niqabların ortak çizgilerini taşımaktadır. İlk defa kullanacaklar için de oldukça uygun bir modeldir.

AFFE İPEĞİ

Kumaşı uzun ve dataylı ar-ge çalışmalarımız sonucunda temin ettiğimiz, cildine özen gösterenlerin tercih edeceği, yumuşak dokulu, çok rahat hava geçiren, Özel AFFE İpeğidir.

Tek Katlı Peçe

Bu Modelimiz de Ön Peçe Boyu Standart 50 cm uzunluk ve 40 cm genişliktedir.

Bağlama Bandajı hızlı ve kolaylıkla bağlanacak şekilde tasarlanmıştır.

Bu Seride ki tüm modeller Gölgeli ve Gölgesiz olarak üretilmektedir.NOT : Peçe, Cilbab, Çarşaf, Sufle ve Eşarp Ürünler kişisel kullanım için üretilen ürünlerdir. Yüzü de kapatan ürünler oldukları için solunum etkiler ve solunumdan etkilenirler. Denemek için dahi olsa bir kişi tarafından giyilen bir ürünün farklı bir kişiye satılması söz konusu olamaz. Sitemizden aldığınız bu ürünler imalattan son kullanıcıya gidecek şekilde hijyene dikkat edilerek gönderilir. Bunlardan dolayı paketinden çıkartılan bir ürün kullanılmış olarak kabul edilir ve ASLA DEĞİŞİM ya da İADE kabul edilemez. Üründe bizden kaynaklı bir sorun olması halinde aynı model lie değişimi yapılabilir sadece.

Sipariş & Kargolama


Sitemizden Yapmış Olduğunuz Tüm Siparişleriniz İş günleri içerisinde Saat 12.30 a kadar aynı gün faturalandırılarak kargo firmasına teslim edilir. İş günleri dışında ve saat 12.30 dan sonra gelen siparişler bir sonra ki ilk iş gününde faturalandırması ve paketlenmesi yapılarak kargoya teslim edilir.

Teslimat & Ödeme


Kargolanmış olan siparişlerinizin adresinize teslimatı bulunduğunuz İl/İlçe'nin İstanbul'a olan uzaklığı ve bulunduğunuz merkezdeki kargo şubesinin yoğunluğuna göre değişmektedir.
Kargo adrese dağıtım olmayan bölgelerde siparişleriniz sizin onayınız alınarak +10 TL kargo farkı sipariş toplamınıza eklenerek PTT Kargo ile gönderilmektedir.
Yurtdışı Siparişler
Türkiye dışından yapılan tüm siparişlerde kargo ücreti alıcıya ait olmak üzere hesaplanmakta ve kargo + Sipariş ücretleri toplamı hesabımıza yatırıldıktan sonra PTT ile yurtdışına kargo edilmektedir.


7 TL ilave ücret ile Kapıda Ödeme


Sitemizden Yapmış Olduğunuz Tüm Siparişlerinizi dilerseniz + 7 TL tahsilat ücretini ödeyerek Güvenli bir şekilde Kapıda Ödeme Yöntemi ile ödeyebilirsiniz. Yapmanız gereken ödeme yöntemi olarak "Kapıda Ödeme"yi seçmeniz. 7 TL otomatik olarak sipariş tutarınıza eklenecektir.