4 Paket 50li Maske Kampanyalı Fiyat

4 Paket 50li Maske Kampanyalı Fiyat

4 Paket 50li Maske Kampanyalı Fiyat

  • Product Code:kmpnymaske
  • Availability:In Stock
  • 30.00TL

Available Options

This product has a minimum quantity of 4


50 li Paket 3 Katlı Tek kullanımlık Maskede AFFE Kampanyası


4 Paket Maske 140 TL yerine 120 TL


Üstelik Ücretsiz Kargo


3 katlı

Ultrasonik Baskı

Burun Telli

Lastikli

Cerrahi Maske


Siyah Maske ya da Çocuk Maskesi


AFFE Kalitesi ile


WhatsApp 0532 167 81 25


Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good


Sipariş & Kargolama


Sitemizden Yapmış Olduğunuz Tüm Siparişleriniz İş günleri içerisinde Saat 12.30 a kadar aynı gün faturalandırılarak kargo firmasına teslim edilir. İş günleri dışında ve saat 12.30 dan sonra gelen siparişler bir sonra ki ilk iş gününde faturalandırması ve paketlenmesi yapılarak kargoya teslim edilir.

Teslimat & Ödeme


Kargolanmış olan siparişlerinizin adresinize teslimatı bulunduğunuz İl/İlçe'nin İstanbul'a olan uzaklığı ve bulunduğunuz merkezdeki kargo şubesinin yoğunluğuna göre değişmektedir.
Kargo adrese dağıtım olmayan bölgelerde siparişleriniz sizin onayınız alınarak +10 TL kargo farkı sipariş toplamınıza eklenerek PTT Kargo ile gönderilmektedir.
Yurtdışı Siparişler
Türkiye dışından yapılan tüm siparişlerde kargo ücreti alıcıya ait olmak üzere hesaplanmakta ve kargo + Sipariş ücretleri toplamı hesabımıza yatırıldıktan sonra PTT ile yurtdışına kargo edilmektedir.


7 TL ilave ücret ile Kapıda Ödeme


Sitemizden Yapmış Olduğunuz Tüm Siparişlerinizi dilerseniz + 7 TL tahsilat ücretini ödeyerek Güvenli bir şekilde Kapıda Ödeme Yöntemi ile ödeyebilirsiniz. Yapmanız gereken ödeme yöntemi olarak "Kapıda Ödeme"yi seçmeniz. 7 TL otomatik olarak sipariş tutarınıza eklenecektir.