Tek Kullanımlık Çocuk Maskesi 50li paket

Tek Kullanımlık Çocuk Maskesi 50li paket

Tek Kullanımlık Çocuk Maskesi 50li paket

  • Product Code:Cckmsk
  • Availability:In Stock
  • 35.00TL

  • Ex Tax:35.00TL

Karışık desenli Çocuk Maskesi


3 katlı

Ultrasonik baskı

Burun Telli

Lastikli

Tek kullanımlık Maske 50li paket 
AFFE Kalitesi ile


WhatsApp 0532 167 81 25

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good


Sipariş & Kargolama


Sitemizden Yapmış Olduğunuz Tüm Siparişleriniz İş günleri içerisinde Saat 14.30 a kadar aynı gün faturalandırılarak kargo firmasına teslim edilir. İş günleri dışında ve saat 14.30 dan sonra gelen siparişler bir sonra ki ilk iş gününde faturalandırması ve paketlenmesi yapılarak kargoya teslim edilir.

Teslimat & Ödeme


Kargolanmış olan siparişlerinizin adresinize teslimatı bulunduğunuz İl/İlçe'nin İstanbul'a olan uzaklığı ve bulunduğunuz merkezdeki kargo şubesinin yoğunluğuna göre değişmektedir.
Kargo adrese dağıtım olmayan bölgelerde siparişleriniz sizin onayınız alınarak +5 TL kargo farkı sipariş toplamınıza eklenerek PTT Kargo ile gönderilmektedir.
Yurtdışı Siparişler
Türkiye dışından yapılan tüm siparişlerde kargo ücreti alıcıya ait olmak üzere hesaplanmakta ve kargo + Sipariş ücretleri toplamı hesabımıza yatırıldıktan sonra PTT ile yurtdışına kargo edilmektedir.5 TL ilave ücret ile Kapıda Ödeme


Sitemizden Yapmış Olduğunuz Tüm Siparişlerinizi dilerseniz + 5 TL tahsilat ücretini ödeyerek Güvenli bir şekilde Kapıda Ödeme Yöntemi ile ödeyebilirsiniz. Yapmanız gereken ödeme yöntemi olarak "Kapıda Ödeme"yi seçmeniz. 5 TL otomatik olarak sipariş tutarınıza eklenecektir.