AFİFE 3ml - %100 Saf Esans

AFİFE 3ml - %100 Saf Esans

AFİFE 3ml - %100 Saf Esans

  • Product Code:Afife3ml
  • Availability:In Stock
  • 50.00TL

Özel Anların Kokusu


AFİFE

Yeni Esansımız AFİFE huzurlarınızda. Çok özel aromalardan oluşmakla birlikte en özel anların kokusu olarak Affe kalitesi ile rahatlıkla kullanabilirsiniz.KOKU PİRAMİDİ

ÜST NOTA

Badem, Kahve, Bergamot ve Limon

ORTA NOTA

Arap Yasemini, Sümbülteber, Orris kökü, Bulgar Gülü, Portakal Çiçeği

ALT NOTA

Tonka Bean, Kakao, Sandal Ağacı, Vanilya, Pralin, Tarçın, Sedir, Keşmiri, Silhat, Amber, Misk


%100 SAF ESANS YAĞI

Ürünlerimizde seyreltme yapmadan %100 Saf halde kullanımıza sunduk. Bu hali ile Esanslarımız konsantre halde daha kalıcı ve daha doğal formda kullanımınızdadır.


%100 MEMNUNİYET

Binlerce AFFE kullanıcısının tamamında hayranlık ve beğeni uyandıran özel koku.


ÖZEL AHŞAP KUTU

Tüm Esanslarımız bireysel kullanım ve Hediye olarak almaya en uygun formda özel Ahşap Kutusunun içerisinde gönderilmektedir. Bu hali ile Kıymetini kullanıcısına ispatlamaktadır.


3ml, 6ml ve 12ml ŞİŞE

Esanslarımız 3, 6 ve 12ml lik Cam Şişelerde satışa sunulmaktadır.Sipariş & Kargolama


Sitemizden Yapmış Olduğunuz Tüm Siparişleriniz İş günleri içerisinde Saat 12.30 a kadar aynı gün faturalandırılarak kargo firmasına teslim edilir. İş günleri dışında ve saat 12.30 dan sonra gelen siparişler bir sonra ki ilk iş gününde faturalandırması ve paketlenmesi yapılarak kargoya teslim edilir.

Teslimat & Ödeme


Kargolanmış olan siparişlerinizin adresinize teslimatı bulunduğunuz İl/İlçe'nin İstanbul'a olan uzaklığı ve bulunduğunuz merkezdeki kargo şubesinin yoğunluğuna göre değişmektedir.
Kargo adrese dağıtım olmayan bölgelerde siparişleriniz sizin onayınız alınarak +10 TL kargo farkı sipariş toplamınıza eklenerek PTT Kargo ile gönderilmektedir.
Yurtdışı Siparişler
Türkiye dışından yapılan tüm siparişlerde kargo ücreti alıcıya ait olmak üzere hesaplanmakta ve kargo + Sipariş ücretleri toplamı hesabımıza yatırıldıktan sonra PTT ile yurtdışına kargo edilmektedir.


7 TL ilave ücret ile Kapıda Ödeme


Sitemizden Yapmış Olduğunuz Tüm Siparişlerinizi dilerseniz + 7 TL tahsilat ücretini ödeyerek Güvenli bir şekilde Kapıda Ödeme Yöntemi ile ödeyebilirsiniz. Yapmanız gereken ödeme yöntemi olarak "Kapıda Ödeme"yi seçmeniz. 7 TL otomatik olarak sipariş tutarınıza eklenecektir.