İğneli Gizli Peçeli Çarşafı Şerif - Medine İpeği Kumaş

İğneli Gizli Peçeli Çarşafı Şerif - Medine İpeği Kumaş

İğneli Gizli Peçeli Çarşafı Şerif - Medine İpeği Kumaş

  • Product Code:ÇrsfMdn
  • Availability:In Stock
  • 500.00TL

Available Options

AFFE ÇARŞAF


MEDİNE İPEĞİ KUMAŞ

OLDUKÇA HAFİF VE DÖKÜMLÜ VE EKONOMİK

İĞNELİ VE GİZLİ PEÇELİ ÇARŞAF

BURUN ALTINDAN İĞNELENEREK KULLANILABİLECEĞİ GİBİ KENDİ PEÇESİ YARIM PEÇE YAPILABİLİR  YADA YÜZ AÇIK OLARAK DA KULLANILABİLİR.


TEK PARÇA ÇARŞAF

ÇARŞAFIMIZ TEK PARÇADIR. ETEK KISMI ÖN TARAFI PİLELİ - YAN VE ARKA KISIMLARI LASTİKLİDİR.


3 BOY OLARAK MEVCUTTUR


1.50 - 1.60 BOYLAR İÇİN 1 NUMARA

1.60 - 1.70 BOYLAR İÇİN 2 NUMARA

1.70 - ÜZERİ İÇİN 3 NUMARA


NOT : Peçe, Cilbab, Çarşaf, Sufle ve Eşarp Ürünler kişisel kullanım için üretilen ürünlerdir. Yüzü de kapatan ürünler oldukları için solunum etkiler ve solunumdan etkilenirler. Denemek için dahi olsa bir kişi tarafından giyilen bir ürünün farklı bir kişiye satılması söz konusu olamaz. Sitemizden aldığınız bu ürünler imalattan son kullanıcıya gidecek şekilde hijyene dikkat edilerek gönderilir. Bunlardan dolayı paketinden çıkartılan bir ürün kullanılmış olarak kabul edilir ve ASLA DEĞİŞİM ya da İADE kabul edilemez. Üründe bizden kaynaklı bir sorun olması halinde aynı model lie değişimi yapılabilir sadece.

Sipariş & Kargolama


Sitemizden Yapmış Olduğunuz Tüm Siparişleriniz İş günleri içerisinde Saat 12.30 a kadar aynı gün faturalandırılarak kargo firmasına teslim edilir. İş günleri dışında ve saat 12.30 dan sonra gelen siparişler bir sonra ki ilk iş gününde faturalandırması ve paketlenmesi yapılarak kargoya teslim edilir.

Teslimat & Ödeme


Kargolanmış olan siparişlerinizin adresinize teslimatı bulunduğunuz İl/İlçe'nin İstanbul'a olan uzaklığı ve bulunduğunuz merkezdeki kargo şubesinin yoğunluğuna göre değişmektedir.
Kargo adrese dağıtım olmayan bölgelerde siparişleriniz sizin onayınız alınarak +10 TL kargo farkı sipariş toplamınıza eklenerek PTT Kargo ile gönderilmektedir.
Yurtdışı Siparişler
Türkiye dışından yapılan tüm siparişlerde kargo ücreti alıcıya ait olmak üzere hesaplanmakta ve kargo + Sipariş ücretleri toplamı hesabımıza yatırıldıktan sonra PTT ile yurtdışına kargo edilmektedir.


7 TL ilave ücret ile Kapıda Ödeme


Sitemizden Yapmış Olduğunuz Tüm Siparişlerinizi dilerseniz + 7 TL tahsilat ücretini ödeyerek Güvenli bir şekilde Kapıda Ödeme Yöntemi ile ödeyebilirsiniz. Yapmanız gereken ödeme yöntemi olarak "Kapıda Ödeme"yi seçmeniz. 7 TL otomatik olarak sipariş tutarınıza eklenecektir.