Zümra Kolsuz Sufle - Siyah

Zümra Kolsuz Sufle - Siyah

Zümra Kolsuz Sufle - Siyah

  • Product Code:Zumra01
  • Availability:In Stock
  • 200.00TL

Kolsuz Çarşafüstü - Sufle Uzun Boy

Kolsuz Sufle sayesinde kollar serbest, kullanım daha pratik

Bebekli Anneler, Sırt Çantası Takanlar ve Araba kullananlar için büyük kolaylık.

Sufle Altında Ellerinizi Aramaya Son.

Özel Dokuma Krep Kumaş oldukça rahat ve ferahtır.

Sultanbaş Ve Peçeli olarak kullanılabilir.

iç kısmında bulunan bağcıklar ile kullanmak istediğiniz şekile göre ayarlayabilirsiniz.

Tüm boylarda yüz-çene kısmı standart ölçülere göre üretilmiştir.

Kendinize uygun olan düzenlemeyi satın aldıktan sonra yaptırmanız gerekir.


NOT : Peçe, Cilbab, Çarşaf, Sufle ve Eşarp Ürünler kişisel kullanım için üretilen ürünlerdir. Yüzü de kapatan ürünler oldukları için solunum etkiler ve solunumdan etkilenirler. Denemek için dahi olsa bir kişi tarafından giyilen bir ürünün farklı bir kişiye satılması söz konusu olamaz. Sitemizden aldığınız bu ürünler imalattan son kullanıcıya gidecek şekilde hijyene dikkat edilerek gönderilir. Bunlardan dolayı paketinden çıkartılan bir ürün kullanılmış olarak kabul edilir ve ASLA DEĞİŞİM ya da İADE kabul edilemez. Üründe bizden kaynaklı bir sorun olması halinde aynı model lie değişimi yapılabilir sadece.Sipariş & Kargolama


Sitemizden Yapmış Olduğunuz Tüm Siparişleriniz İş günleri içerisinde Saat 12.30 a kadar aynı gün faturalandırılarak kargo firmasına teslim edilir. İş günleri dışında ve saat 12.30 dan sonra gelen siparişler bir sonra ki ilk iş gününde faturalandırması ve paketlenmesi yapılarak kargoya teslim edilir.

Teslimat & Ödeme


Kargolanmış olan siparişlerinizin adresinize teslimatı bulunduğunuz İl/İlçe'nin İstanbul'a olan uzaklığı ve bulunduğunuz merkezdeki kargo şubesinin yoğunluğuna göre değişmektedir.
Kargo adrese dağıtım olmayan bölgelerde siparişleriniz sizin onayınız alınarak +10 TL kargo farkı sipariş toplamınıza eklenerek PTT Kargo ile gönderilmektedir.
Yurtdışı Siparişler
Türkiye dışından yapılan tüm siparişlerde kargo ücreti alıcıya ait olmak üzere hesaplanmakta ve kargo + Sipariş ücretleri toplamı hesabımıza yatırıldıktan sonra PTT ile yurtdışına kargo edilmektedir.


7 TL ilave ücret ile Kapıda Ödeme


Sitemizden Yapmış Olduğunuz Tüm Siparişlerinizi dilerseniz + 7 TL tahsilat ücretini ödeyerek Güvenli bir şekilde Kapıda Ödeme Yöntemi ile ödeyebilirsiniz. Yapmanız gereken ödeme yöntemi olarak "Kapıda Ödeme"yi seçmeniz. 7 TL otomatik olarak sipariş tutarınıza eklenecektir.